تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۲
پیام تبریک فرماندار شهرستان اسفراین به مناسبت روز ملی روستا و عشایر
همزمان با روز ملی روستا فرماندار شهرستان اسفراین در پیامی ۱۵ مهر ماه، روز ملی روستا و عشایر را به تمامی روستائیان و عشایر زحمتکش تبریک و تهنیت گفت.
پیام تبریک فرماندار شهرستان اسفراین به مناسبت روز ملی روستا و عشایر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین؛ متن پیام طاهر رستمی به شرح ذیل است:

روستا به عنوان بخش بزرگی از نظام اجتماعی و جمعیتی است که در تمام حوزه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی و فرهنگی کشور اهمیت به سزایی دارد و جامعه روستایی و عشایری بعنوان نیروهای مولد و تولیدی کشور یکی از ارکان مهم در حفظ توان اقتصادی جامعه محسوب می شوند.

در دولت تدبیر و امید نیز توجه ویژه ای به مناطق روستایی و عشایری و ارتقای شاخص های توسعه پایداردر روستاها از جمله اولویت های اساسی است که در این مسیر با تاکید بر ایجاد صنایع تبدیلی و توسعه فضای کسب و کار در روستاها با تخصیص تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری، علاوه بر افزایش درآمد روستائیان و عشایر، انگیزه برای ماندگاری مردم درمحیط های روستایی نیز فراهم شده است.

فرا رسیدن پانزدهم مهرماه، "روز ملی روستا وعشایر " را به همه روستانشینان و عشایر غیور، متدیّن و به زحمتکشان و تلاشگران حوزه روستایی، دهیاران و شوراهای اسلامی شهرستان اسفراین تبریک و تهنیت عرض می نمایم، امیدوارم در سایه تدابیر مقام معظم رهبری( مدظله) با اجرای سیاست‌های دولت محترم تدبیر و امید به زودی شاهد رونق و جهش تولید و تثبیت جمعیت روستاها و بهره‌مندی روستاهای استان و شهرستان از برکات برنامه‌های توسعه کشور و استان باشیم.
 
طاهر رستمی
فرماندار شهرستان اسفراین
منبع : فرمانداری اسفراین