۱۳۹۹/۰۷/۲۷
به مناسبت هفته نیروی انتظامی:

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی اسفراین برگزار شد

آئین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان اسفراین به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار ، امام جمعه موقت اسفراین و اعضای شورای تامین ، روز شنبه در محل فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، طاهر رستمی در این مراسم نیروی انتظامی را یکی از ارکان مهم کشور در برقراری نظم و امنیت توصیف کرد و افزود: نیروی انتظامی در ارتقاء آرامش و امنیت مردم در جامعه نقش مهمی ایفا می کنند و این قابل تقدیر است.

رئیس شورای تامین شهرستان اسفراین خاطر نشان کرد: امنیت و آسایش مردم اسفراین، محصول رشادتها و فداکاریهای شبانه روزی سبز پوشان نیروی انتظامی است.

وی با تقدیر از اقدامات موثر فرماندهی و مجموعه پرتلاش نیروی انتظامی شهرستان در حوادث و برنامه های مختلف یادآور شد: نیروی انتظامی شهرستان به رغم محدودیتها، اقدامات چشمگیری در جهت تامین امنیت و به تبع آن همراهی با مردم داشته است.
رستمی ادامه داد: امنیت و آرامش امروز و عزت و اقتدار کشور ، مرهون تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و زحمات مجموعه خدوم ناجا وحاصل مشارکت و همکاری خوب مردم با نیروی انتظامی است.

وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهید مدافع امنیت شهرستان، بیان داشت: جناب سرهنگ مهری فرمانده دلسوز و مردمی اسفراین بود که در عین اقتدار و صلابت، علاقه خاصی به سربازانش داشت و با مردم به رأفت و مهربانی رفتار می کرد.

رستمی گفت: نیروی انتظامی در عرصه های مختلف بسیار خوب عمل کرده به گونه ای که حضورش همیشه در همه صحنه ها کارساز بوده است که می توان به مدیریت ستودنی ناجا در حادثه سیل سال گذشته, کرونا و... و خدمت رسانی مجاهدانه و متعهدانه کارکنان این نیرو به شهروندان اشاره کرد.

فرماندار اسفراین ضمن اشاره به تغییرات تعریف امنیت در دهه های اخیر، خاطر نشان کرد: با گسترش فضای مجازی و قرار گرفتن در عصر انفجار اطلاعات و گسترش فناوری های نو ، اقدامات نیروی انتظامی در این حوزه نشان داد که همیشه در عرصه های مختلف حضور چشم گیری داشته اند.
وی وحدت و همدلی را رمز پیروزی ملت ایران در عرصه های مختلف عنوان کرد و افزود: در شهرستان اسفراین با همدلی امام جمعه محترم و جامعه روحانیت و همراهی اعضای شورای تامین ، مردم و سایر دستگاههای اجرایی در همه عرصه ها در کنار ما هستند.

رستمی با تقدیر از همراهی نیروی انتظامی در کنار کادر پزشکی و درمانی اسفراین در ایام کرونا ، تصریح کرد: انجام وظایف محوله به نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و آرامش در جامعه و در میزان رضایت مندی شهروندان موثر است که خوشبختانه حضور نیروی انتظامی شهرستان در کنار کادر درمانی باعث شد که امنیت موجود خدشه دار نشود.

تقدیر از کادر انتظامی شهرستان و رونمایی از موبایل هوشمند نیروی انتظامی با حضور فرماندار ، امام جمعه موقت و اعضای شورای تامین شهرستان اسفراین پایان بخش این مراسم بود

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۲۱۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی