۱۳۹۹/۰۷/۲۲

ابعاد شاخصه های توسعه در سفر مقام معظم رهبری به استان بسیار گسترده است

فرماندار اسفراین در آئین گرامی داشت سالروز سفر مقام معظم رهبری به شهرستان اسفراین اظهار داشت: امروز اگر در بسیاری از شاخصه های توسعه ای استان جهش ایجاد شده؛ از برکات حضور معظم له در استان و شهرستان اسفراین بوده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین ، طاهر رستمی در آئین گرامی داشت سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به شهرستان اسفراین گفت: سفر مقام معظم رهبری باعث جهش در ایجاد زیرساختها ارتقاء پیش رانهای توسعه در حوزه های مختلف کشاورزی، صنعت و گردشگری شد .

وی گفت: به رغم محدودیتهای اعتباری و شرایط سخت تهدیدها و تحریم ها؛ روند توسعه در این شهرستان روبه جلو می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان اسفراین بیان کرد: مردم غیور خراسان شمالی با اتحاد ، همدلی ، همراهی و تعامل و با حضور پرشور خود در جریان استقبال از رهبری توطئه های دشمنان را خنثی کردند و به ایران اسلامی عزت و اقتدار بخشیدند . وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اعتبارات پروژه های سفر رهبری به شهرستان اسفراین گفت: اعتبارات سفر رهبری بسیاری ازعقب ماندگی ها را جبران کرد و باعث توسعه شهرستان شد.

وی گفت: 105 پروژه با اعتباری بالغ بر بیش از 100میلیارد تومان در بخشهای مختلف بهداشت و درمان، توسعه و بهسازی راهها، ترمیم شبکه های توزیع آب و ... از پروژه های مصوب سفر مقام معظم رهبری به شهرستان اسفراین بود که100 درصد آن برای اجرای این پروژه ها تخصیص یافته است.

مراسم گلباران تمثال مقام معظم رهبری امروز نیز با حضور فرماندار و مسئولین ارشد شهرستان برگزار شد.

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۳۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی