۱۳۹۹/۰۷/۲۱

نظارت میدانی فرماندار اسفراین بر رعایت دستورالعملهای بهداشتی در ادارات

فرماندار اسفراین، امروز؛ به صورت سرزده در اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان حضور یافت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین، طاهر رستمی در بازدید از اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اسفراین گفت: حضور اینجانب در ادارات به منظور بررسی وضعیت دستگاهها، کارمندان، ارباب رجوع و افراد مشغول فعالیت در این مجموعه هاست که با توجه به شیوع ویروس کرونا بررسی رعایت پروتکلهای بهداشتی نیز از دیگر اهداف بازدیدهای سرزده از ادارات است.

وی افزود: تیم ویژه نظارت و بازرسی ستاد مقابله با بیماری کرونا از هفته گذشته بازدیدهای مستمر خود را از دستگاههای اجرایی شهرستان، بانکها، موسسات قرض الحسنه و مراکز خدماتی به منظور بررسی رعایت دستورالعملهای بهداشتی در ادارات و مراکز خدماتی شهرستان آغاز کرده اند و در صورت عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی تذکرات لازم در خصوص استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی داده شد.

پیش تر از این فرماندار اسفراین در جلسه ستاد مدیریت کرونای شهرستان گفته بود:و رود ارباب رجوع بدون ماسک و ارایه خدمات به این افراد در ادارات و بانک‌های شهرستان ممنوع است و طبق تاکید استاندار محترم در صورت تخلف کارکنان مجموعه در رعایت دستورالعملهای بهداشتی، آن کارمند به هیات تخلفات اداری معرفی خواهد شد.

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۳۱۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی