۱۳۹۹/۰۷/۲۱

پیام تبریک فرماندار اسفراین به مناسبت سالروز ورود تاریخی مقام معظم رهبری به شهرستان اسفراین

طاهر رستمی فرماندار شهرستان اسفراین در پیامی سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی و شهرستان اسفراین را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۹ مهرماه، سالروز سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان خراسان شمالی در سال ۹۱ را در واقع یک روز به یاد ماندنی و نقطه عطفی در تاریخ سیاسی و توسعه استان می باشد که مبنای شروع طرح ها و فعالیت های مهم عمرانی و اقتصادی استان قرار گرفت و اجرای طرح های بزرگ ازدستاوردهای این سفر تاریخی بود.

بی شک، این سفر پرخیر و برکت ، آثار معنوی و مادی بی شماری را برای استان خراسان شمالی به همراه داشت که تقویت وحدت و همدلی، انسجام و یکپارچگی، همکاری و تعامل بین گروه های مختلف سیاسی و اجتماعی، مشارکت فعالانه در جهت ساختن استانی پیشرفته و برخوردار از عدالت از جمله درس ها و دستاوردهای معنوی و اخلاقی سفر معظم له در شرایط امروز جامعه ماست که برکات و ثمرات زیادی را در پی خواهد داشت.

ضمن گرامیداشت ۲۲ مهرماه سالروز ورود تاریخی معظم له به شهرستان اسفراین، ان شاءالله همه ما مدیران و مسوولان؛ گروه ها و جریان های سیاسی و اقشار مختلف مردم، بیانات و منویات مقام معظم رهبری را به عنوان نقشه راه وتابلو روشن و راهنمایی درتمامی جهت گیری ها، تصمیم گیری ها، برنامه ریزی ها و فعالیت ها پیش روی خود داشته و در این مسیر حرکت نماییم.
طاهر رستمی
فرماندار شهرستان اسفراین

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۲۵۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی